e sular nedir

esular, Akıllı tarımsal sulama sistemi

e sular nedir?

e sular, akıllı sulama teknolojisidir. Sulama tekniklerini yeni nesil nesnelerin interneti ile birleştiren sistem tarım alanlarında otomatik akıllı sulama yapmaya imkan vermektedir. e sular sulama senaryoları, hava nemi, toprak nemi, yağış durumu gibi veriler, kullanıcı parametreleri ve ürün tipine göre otomatik sulama senaryoları oluşturur. Sistem tamamen kablosuz ve pilli yapıdadır. Sulama için vana kontrolleri yapmak ve sensör verilerini toplamak için kablolamaya ihtiyaç duymaz.

Sistemin en önemli özelliği kablosuz yapıda ve tamamen pilli olmasıdır. Vana kontrol üniteleri ve sensör üniteleri dahili pillidir, güneş paneli ve ya harici bir enerjiye ihtiyacı yoktur. Vana ve sensörler sunucu ile kablosuz olarak iletişim kurmaktadır. Bu sayede arazide herhangi bir kablolama yapmadan etkin şekilde otomasyon kurmak mümkündür.

Bir diğer önemli özelliği ise açık alan tarım arazilerine uygun olması. Sistem kablosuz ve portatif yapısı sayesinde geniş tarım alanlarında rahatlıkla kullanılabilir. esular kablosuz akıllı sulama asistanıdır.

e sular 3 temel parçadan ve 1 adet kontrol yazılımından oluşur. Sistem parçaları; veri toplama ünitesi, kablosuz vana kontrol ünitesi ve kablosuz sensör üniteleri. 

esular Akıllı su yönetim sistemi

Sistemi mobil uygulama ve ya web üzerinden kontrol edebilirsiniz.

NASIL ÇALIŞIR

3 parçadan oluşan sistem tamamen kablosuz yapıdadır. Kurulum esnasında ek enerji İhtiyacı yoktur.

Tarımsal akıllı tarımsal sulama sistemi
e sular nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön