Ateş Ve Su

Ateş ve Su Oyunu

Ateş Ve Su Nedir

Ateş ve su çok sevilen online bir oyundur. Online oyun çok fazla seveni olan kız ve erkek olan 2 ana karakterden oluşmaktadır. Çeşitli oyun levellarına sahip oyun ilerlemeye ve karşılıklı rekabete dayanmaktadır. Çok fazla sevilen oyun hem online olması hemde iki kişilik olması sebebiyle kısa sürede çok sevilmiştir. Peki bu oyun nasıl oynanıyor detaylar yazımızın devamında.

Ateş ve Su Oyunu bölümler nasıl geçilir

Ateş ve Su Oyunu Nasıl Oynanır ?

Ateş ve su oyunu oğlan ve kız olmak üzere 2 karakterden oluşmakta. Oğlan ateş karakterini ve kız su karakterini canlandırıyor.

Ateş karakterini yön tuşlarıyla, suyu da “A, S, D, W” tuşlarıyla kontrol ediyorsunuz.

Ekranın en üst tarafında çıkış kapısı bulunmakta. Her bölümde bu çıkış kapısına ulaşmak gerekiyor. Bizim görevimiz ise ateş ve suyu bu çıkış kapısına ulaştırmak. Bu noktada hem zihnimizi hemde yeteneklerimizi zorlayacak birçok engel çıkmakta.

Karakterlerimizi çıkış kapısına ulaşmasını engellemek için içi ateş, su ve yeşil sıvı dolu çukurlar bulunuyor. Su dolu çukurlardan sadece Su karakteri, ateş dolu çukurlardan sadece Ateş karakteri geçebiliyor. Yeşil sıvı dolu çukurlarda her iki karakterde ölmekte. Bu çukurlara dikkat ederek ateş ve su ilerletmemiz gerekiyor. Bir defa bile ölmeniz halinde tüm bölümü yeniden oynamanız gerekiyor. Dikkatli olmanız önemli. Aman karakterlerinizi doğru yönlendirmeyi unutmayın

Yukarı doğru çıkarken havada asılı olarak bulunan elmasları toplamanız gerekiyor. Mavi elmasları Su, kırmızı elmasları da Ateş topluyor.

Platformda ilerlerken önünüze bazı yükseklik veya duvar gibi engeller çıkıyor. Ateş ve su birbirlerine yardım ederek bu engelleri aşıyor ve ilerliyor. Bunun için bazı butonlar bulunuyor. Bu butonları sırayla kontrol ediyorlar. En kısa sürede yukarıda bulunan çıkış kapısından çıkarak bir sonraki bölüme geçin.

Oyun Yorumu

Oyunu oynamak oldukça eğlenceli. İki oyunculu bir yapıya sahip olması eğlenceyi dahada artırmış durumda. Biz oynarken çok eğlendik. sizlerinde keyif alarak eğleneceğini düşünüyoruz.

Ateş Ve Su

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön