Blog | S.S.S | Bizi Takip Edin |

Endüstride Su ve Pompa Yönetimi

Geliştirdiğimiz IoT Yapılı Akıllı Su, Sulama ve Enerji yönetimi yazılımlarımız ile endüstriyel tesislerde kablosuz pilli su sayacı okuma, enerji izleme, pompa ve verimli havuz kontrolü gibi çözümler sunmaktayız.

esular bulut tabanlı otomatik sulama yönetim yazılımı

Esular olarak endüstriyel su sayacı okuma ve pompa kontrolü alanlarında uzmanız. Sürdürülebilirlik ve verimliliğin önemli olduğu endüstriyel sektörde müşterilerimize ölçüm, veri toplama ve raporlama hizmetleri sunarak işlerini kolaylaştırıyoruz. Kablosuz ve pilli özelliklerimiz ile kolay kurulum ve kullanım imkanı sunuyoruz. Geliştirdiğimiz sistemler sayesinde müşterilerimiz işlerinde daha verimli oluyorlar ve kaynaklarını daha doğru kullanabiliyorlar.

" Obje yapılı yeni nesil haberleşme alt yapısı sayesinde daha az işlem gücü ile daha fazla iş "

Akıllı algoritmalar İle Hassas Havuz Doldurma Ve Su Pompası Enerji Optimizasyon Çözümleri Geliştiriyoruz

nehirler-seviye-akıs-ve-basınc-sensoru
 • Hassas Ölçüm Çözümleri

  Hassas tarım için gerekli sensör verilerini işleyerek etkin kontrol sağlar. Makine öğrenimi ve yapay zeka desteği sayesinde etkin yönetim sunar.

 • Farklı Sensör Seçenekleri

  Enerji analizörü verileri, basınç, akış, havuz seviyesi gibi bir çok farklı sensör verisini değerlendiren çözümlerimiz ile etkin su yönetimi sağlıyoruz.

 • Akıllı Sensörler

  Hem sensör içi hem de bulut tabanlı yazılımlarımızda sunduğumuz akıllı özelliklerimiz sayesinde hassas su yönetim uygulamaları sağlamaktayız. Öngörülü ve verimli su yönetimi sağlıyoruz.

 • Kolay Yeniden Ölçekleme

  Yeni kontrol ve sensörleri 5 dakika içinde kolayca sisteme ekleyebilirsiniz. Yeniden yapılandırmaya ihtiyaç olmadan kolay ekleme ve çıkarma yapma imkanı sağlar.

Gelişmiş ve Yenilikçi Özellikli IoT Platform

Sensör Çeşitliliği

Farklı tip sensör desteği

Kolay Entegrasyon

Apı desteği ile farklı veri platformlarına kolay entegrasyon

İşlevsel

Obje tabanlı yeni nesil protokolle daha işlevsel

Performans

Güçlü donanım, yazılım, sunucu ve uygulamalar ile sorunsuz çalışma

esular bulut tabanlı otomatik sulama yönetim yazılımı

Akıllı Kontrol

Sensör ve verilerle desteklenmiş akıllı kontrol yapısı sunar

Mobil Uyum

Mobil uygulama ile kolay ve pratik kontrol

Çevrim Dışı Çalışma

Konfigüre edilebilir senaryolar ile internet olmadan çalışma

Uyarı ve Bildirim

Önemli durumlarda alarm ve bildirimler ile sizi uyarır

Gelişmiş Yazılım Çözümleri İle Sadece İzleme değil Tüm Su Yönetim Sürecinin Akıllı Kontrolünü Sağlıyoruz

Endüstride su yönetimi, özellikle de endüstriyel ölçekte, oldukça önemlidir. Hem su tasarrufu hem de doğru pompa yönetimi, üretim süreçlerinin verimliliği, çevresel sürdürülebilirlik ve maliyet tasarrufu açısından kritik öneme sahiptir.

Esular olarak, endüstriyel alanda ölçüm yapabilen IoT teknolojisine dayalı akıllı sensörlerimiz ve yazılım çözümlerimizle, su yönetiminde sürdürülebilirlik ve verimlilik sağlamaktayız. Ayrıca pilli ve kablosuz teknolojiler kullanarak, endüstriyel alandaki her türlü ortamda kullanım kolaylığı ve esneklik sunmaktayız.

Amacımız, endüstriyel tesislerdeki su yönetimi ve pompa sistemleri için en iyi çözümleri sağlamak ve müşterilerimizin üretim süreçlerini daha verimli hale getirmek için çalışmaktır.

 • Su ve Enerji Optimizasyonu

  Akıllı algoritmalar ve sürekli öğrenen makine öğrenimli yazılımlar ile su tasarrufu sağlıyor, özellikle pompa gibi sistemlerdeki enerji optimizasyonunu sunuyoruz.

 • Verim Artışı

  Kayıp kaçakların önlenmesi, arıza durumların önceden tespiti ile birlikte verim artışı sağlamaktayız. Su için gerekli enerjinin harcanması ile enerji verimliliği sunuyoruz.

 • Su Kayıp Kaçak Takibi

  Su hatları, derin su kuyuları, farklı su iletim hatlarındaki kayıp kaçakları ve sulama sistemlerinde suyun doğru şekilde verildiği ve sulama sisteminde herhangi bir problem olmadığı ile ilgili doğrulama ve kontrol sağlar

 • Çok Noktadan Kontrol

  Kablosuz ve pilli yapısı sayesinde çok noktadan izleme ve yönetim sağlar. Hızlıca sensör eklemesi ve yeniden ölçeklemeye imkan verir.

Mobil uygulama ve mobil servis entegrasyonları Sayesinde kolay kullanım ve her yerden rahat erişim

esular otomatik sulama uygulaması
Bulut tabanlı sulama kontrol yazılımı
 • Kolay Erişim

  Her yerden erişim sağlayan mobil uygulama ile birlikte kolay ve pratik kullanım sunuyoruz

 • Entegrasyon

  Telegram ve whatsaap entegrasyonları ile birlikte mobil uyum işlevselliğini artırıyoruz. Daha geniş kullanım alanı sunuyoruz.

 • Kolay Kullanım

  Pratik yapısı ve yapay zeka destekli özelliği sayesinde herkesin kullanabileceği kadar kolay bir yapı sağlıyoruz

 • Çoklu Dil Desteği

  Kolay dil ekleme özelliği ile çoklu dil desteği sunuyoruz.

Faaliyet Alanlarımız

esular akıllı otomatik Sulama sistemi uygulama alanları

Su kaynağının kıt olduğu yerlerde damla sulama otomasyonu ile maliyetlerinizi azaltıyoruz. Kablosuz kontrol edilebilir hidrolik vanalar sayesinde, arazinin her bir noktasına eşit oranda su dağıtımı sağlanır ve hepsi tek bir noktadan kontrol edilir

Sera üretimi istenen düzeyde tutmak, ürün kalitesini iyileştirmek ve pH dengesini kontrol altında tutmak için modern seralarda sulama yönetimi tam otomatik hale getiriyoruz

Bütün tarım arazilerinizde kablolama ve harici güç kaynağına gerek kalmaksızın dünyanın en değerli kaynağını en verimli şekilde kullanmanızı ve yönetmenizi sağlıyoruz. İster sulama senaryonuzu belirleyin ister tam otomatik sulama yapın

Peyzaj sulamalarında vanaları akıllı hale getirerek daha verimli ve etkin sulama sağlıyoruz. Uzaktan kontrol edilebilir vanalar ve uzaktan güncellenen senaryolar ile tüm kontrol sizin elinizde

Golf ve futbol sahalarında debi ve basınç değerleri kontrol edilerek homojen bir sulama yapılması sağlanmaktadır.  Bütün vana ve pompalar kablo çekilmeden uzaktan kontrol edilebilir

Akıllı sulama şehir projeleri

Akıllı Şehirler

Akıllı şehir uygulamalarında kablosuz ve 10+ yılı aşkın dahili piller ile çalışabilen sensörler ile sulama bölgelerinin zamanında ve istenildiği gibi sulanmasını sağlıyoruz. Yağmur yağdığında sulama yapan fıskiyelere artık son

Akıllı Sulama Asistanınız

Başa dön