+10 yılı aşkın tecrübe

Tarımsal Sulama Sistemi esular İle Kablosuz Akıllı Otomatik Tarımsal Sulama

Tarımsal Sulama Sistemi,  hazırlamış olduğumuz tarımsal sulama sistemi ile birlikte sulama bölgelerinizi kablosuz olarak kontrol etmenizi sağlıyoruz. Otomatik sulama senaryoları, hava nemi, toprak nemi ve yağış durumu gibi çözümler ile tam otomatik kontrol edilebilir kablosuz tarımsal sulama hizmeti veriyoruz. 

Özellikler

esular akıllı otomatik sistemi Geniş Tarımsal Alanlarda Kullanım İçin Özel
Olarak Geliştirilmiştir

Geniş arazilerde sıralı kablosuz otomatik sulama

Geliştirmiş olduğumuz sulama sistemi ile geniş tarım arazilerinde pratik kullanıma sahip akıllı sulama çözümleri  sunmaktayız.  Kablosuz ve pilli sistemimiz ile özellikle açık ve geniş tarım alanları için oldukça etkin sulama çözümü sunmaktayız. Elektrik ihtiyacı olmayan pil ile çalışmaya uygun sistemlerimiz ile oldukça pratik ve çok daha kullanıma uygun çözümler sunmaktayız.

Sınırlı su kaynaklarının geniş sulama alanlarına etkin şekilde dağıtılabilmesi için çok noktadan etkin su kontrolü sağlamaktayız. Başka bir ifade ile te bir su kaynağından veya havuzdan sıralı sulama yaparak araziyi eşit ve etkin şekilde sulama yapabilmekteyiz.

Özellikler

Gelişmiş Ve yenilikçi Özellikler

Kablosuz Kontrol

10 Km'ye kadar kablosuz iletişim olanağı.

Pille Çalışma

Vana, sensör ve toplama ünitelerinin tamamı dahili pilli çalışır. 10+ yıl pil ömrü.

Su Geçirmez

IP67 kutu ile su geçirmez yapı. Uzun kullanım ömrü sunar.

Performans

Güçlü donanım, yazılım, sunucu ve uygulamalar ile sorunsuz çalışma.

Otomatik sulama sistemi

Akıllı Kontrol

Sensör ve verilerle desteklenmiş akıllı kontrol yapısı.

Mobil Uyum

Mobil uygulama ile kolay ve pratik kontrol.

Çevrim Dışı Çalışma

Konfigre edilebilir senaryolarla internet olmadan çalışma.

Uyarı ve Bildirim

Önemli durumlarda alarm ve bildirimler ile sizi uyarır.

Özellikler

Gelişmiş ve Yenilikçi Özellikler

Kablosuz Kontrol

10 Km'ye kadar kablosuz iletişim olanağı

Pille Çalışma

Vana, sensör ve toplama ünitelerinin tamamı dahili pil ile çalışır. 10+ yıl pil ömrü

Su Geçirmez

IP67 kutu ile su geçirmez yapı. Uzun kullanım ömrü sunar

Performans

Güçlü donanım, yazılım, sunucu ve uygulamalar ile sorunsuz çalışma

Otomatik sulama sistemi

Akıllı Kontrol

Sensör ve verilerle desteklenmiş akıllı kontrol yapısı

Mobil Uyum

Mobil uygulama ile kolay ve pratik kontrol

Çevrim Dışı Çalışma

Konfigüre edilebilir senaryolar ile internet olmadan çalışma

Uyarı ve Bildirim

Önemli durumlarda alarm ve bildirimler ile sizi uyarır

Kolay Kullanım

Kablosuz Ve Pilli Vanalar İle Geniş Arazilerde Kolay Ve Pratik Kullanım

DN15-DN300 arası hem plastik hem de döküm tip hidrolik vanaları 3-5 km mesafeye kadar elektrik veya güneş paneli ihtiyacı olmadan pilli ve kablosuz olarak kontrolünü gerçekleştiriyoruz.

Pille çalışan ürünlerimiz oldukça kolay kullanım ve montaj imkanı sunmaktadır. Arazi içerisinde ek borulama yapmadan ve ek kablolama ihtiyacı olmadan kolayca kullanım sağlayabilirsiniz.

Kablosuz özellikli vanalarımızı manuel olarakda kontrol edebilir aynı zamanda zamanlı sulama yapabilirsiniz.

Kablosuz vana kontrol ünitesi

Etkin İzleme

Kablosuz Ve Pilli Toprak Nem, Su Akış, Yağış, Rüzgar, Ortam Sıcaklıkları gibi Sensörler İle etkin takip İmkanı

Kablosuz toprak nem senörü

Pille çalşan çok çeşitli sensörlerimiz ile tüm arazinizin etkin şekilde takibini ve sulama kalitesinin takibini yapmaktayız.

Pille çalışan ve kablolama gerekitmeyen ürünlerimiz oldukça kolay kullanım ve montaj imkanı sunmaktadır. Arazi içerisinde dağınık şekilde yerleştirip kullandığımız ürünlerimiz ile tüm kontrol sizin elinizde

Toprak nemi, hava nemi, sıcaklık, su akışı , su sayacı, basınç, yaış miktarı ve daha bir çok sensör ile ilgili çözümler sunmaktayız.

Gelişmiş Özellikler

Merkez kontrol İstasyonumuz Her Tip Pompa Ve İnvertör Kontrol Edebilir Özellikdedir

GSM, Wifi ve Ethernet özellikleri ile uzaktan bağlantıya imkan veren merkez istasyonumuz genel olarak hem uzaktan kontrolü sağlamakta hem de kablosuz vana ve sensörleri yönetimini gerçekleştirmektedir.

Merkez istasyonumuz üzerinde aynı zamanda pompalı sistemlerde güveli sulamayı sağlamak için basınç girişi, su sayacı pulse girişi ve invertör arıza ve invertör seviye ayarlama gibi girişler bulunmaktadır.

Akıllı yapıda olan cihazımız hem de internet üzerinden sürekli online kontrol imkan verirken aynı zamanda internet olmadan da otomatik olarak yönetim sağlayabilmektedir.

Güvenlik

Kablolu Ve Kablosuz Basınç Sensörleri İle Sürekli Kontrol Ve Sulama Kalitesi Takibi

Kablosuz Pilli Basınç Sensörü

Pompa, filtre ve hatları korumak için merkez istasyonumuz üzerinde basınç sensörü bulunmaktadır. Bu basınç sensörü yardımı ile aşırı basınç, susuz çalışma gibi durumlarında hem otomatik önlemler almaktayız hem de uyarı ve bildirimler oluşturmaktadır. 

Merkez istasyon dışında kablosuz pilli olarak çalışan basınç sensörleirmiz ile hat üzerinde e manifold ve lateral hatlardaki basınçları kontrol ederek de sistemdeki anormalliklerin takibini sağlamaktayız.

Gelişmiş ÖZellikler

Kablolu Ve Kablosuz Su Sayaçları Ve Akış Sensörleri İle Sürekli Kontrol Ve Sulama Kalitesi Takibi

Tarımsal sulama da otomatik sulama çözümlerinin en önemli noktası da sulama kalitesinin takibi ve arıza durumlarında ürün kayıplarının önlenmesidir. Bu noktada hem ana istasyonda hem de arazi içerisinde parçalı su sayacı veya akış sensörlei kullanarak etkin sulama sağlamaktayız.

Aşırı sulama, patlak, tıkanıklık ve farklı tip su akışı durumlarını takip ederek etkin sulama kontrol yapabiliyoruz.

Kablosuz Pilli Sayaç Akış Ve Tüketim Sensörü

Gelişmiş Kullanım

MOBİLDEN VEYA WEB UYGULAMA ÜZERİNDEN RAHATÇA HER YERDEN KONTROL EDİN VE İZLEYİN

Bulut tabanlı yenilikçi özellikleri sayesinde uzaktan sulama sisteminizi yönetmek çok kolay. Mobil uygulama ile istediğiniz zaman istediğiniz yerden kolayca kontrol gerçekleştirebilir, önemli durumlarda bildirimler alarak etkin yönetime sahip olursunuz.

Web ara birimi ve mobil uygulama birbiri ile senkron olarak çalışır. Bu sayede her zaman en etkin şekilde kontrol sağlamamıza imkan verir.

Gelişmiş Özellikler

Örnek Çalışma Videosu

Örnek Resimler

Kablosuz Özellikteki Sulama Vanası

Akıllı sulama vanası

Güneş Panalli ve Elektrik Beslemeli İnvertörlerin Kontrolü

esular akıllı tarla sulama sistemi

Faaliyet Alanlarımız

esular akıllı otomatik sistemi uygulama alanları

Peyzaj sulamalarında vanaları akıllı hale getirerek daha verimli ve etkin sulama sağlıyoruz. Uzaktan kontrol edilebilir vanalar ve uzaktan güncellenen senaryolar ile tüm kontrol sizin elinizde

Sera üretimi istenen düzeyde tutmak, ürün kalitesini iyileştirmek ve pH dengesini kontrol altında tutmak için modern seralarda sulama yönetimi tam otomatik hale getiriyoruz

Golf ve futbol sahalarında debi ve basınç değerleri kontrol edilerek homojen bir sulama yapılması sağlanmaktadır.  Bütün vana ve pompalar kablo çekilmeden uzaktan kontrol edilebilir

Bütün tarım arazilerinizde kablolama ve harici güç kaynağına gerek kalmaksızın dünyanın en değerli kaynağını en verimli şekilde kullanmanızı ve yönetmenizi sağlıyoruz. İster sulama senaryonuzu belirleyin ister tam otomatik sulama yapın

Su kaynağının kıt olduğu yerlerde damla sulama otomasyonu ile maliyetlerinizi azaltıyoruz. Kablosuz kontrol edilebilir hidrolik vanalar sayesinde, arazinin her bir noktasına eşit oranda su dağıtımı sağlanır ve hepsi tek bir noktadan kontrol edilir

Akıllı sulama şehir projeleri

Akıllı Şehirler

Akıllı şehir uygulamalarında kablosuz ve 10+ yılı aşkın dahili piller ile çalışabilen sensörler ile sulama bölgelerinin zamanında ve istenildiği gibi sulanmasını sağlıyoruz. Yağmur yağdığında sulama yapan fıskiyelere artık son

Akıllı Sulama Asistanınız

Akıllı Sulama Asistanınız

Başa dön

Hemen İletişime Geç!!