Blog | S.S.S | Bizi Takip Edin |

Akıllı Çözümlerle Suya ve Tarıma Hayat Veriyoruz

Biz kimiz?

Esular, tarım alanında akıllı sulama sistemleri geliştirerek ürün yetiştirmenin en büyük problemlerinden birine çözüm üretmeyi hedeflemektedir. Geliştirdiğimiz kablosuz kontrol ve sensör okuma sistemleri ile tarım teknolojilerini en etkin şekilde uygulamaktayız. 10 yılı aşkın tecrübemiz ve farklı projelerdeki deneyimimizle, akıllı sulama ve su kontrol teknolojilerini sürekli olarak geliştiriyoruz. Yenilikçi çözümlerimiz, çiftçilerin su kaynaklarını verimli kullanmalarına ve ürün verimliliğini artırmalarına yardımcı olmaktadır. Misyonumuz, sürdürülebilir tarımı destekleyerek tarımsal verimliliği ve su yönetimini optimize etmektir.

Hemen Bizimle İletişime Geçin! Esular ile tanışın ve tarımsal verimliliğinizi artırın. “Esular ile Verimli Geleceğe!”

Vizyonumuz , Misyonumuz

Vizyonumuz

Türkiye ve bölge coğrafyamızda IoT sistemlerin ve akıllı tarım teknolojilerinin oluşturulmasına öncülük etmek, ve akıllı sulama sensör ve kontrol teknolojileri konusunda en stabil ve güvenilir sistemleri sağlayan firma olmak.

Misyonumuz

Sahip olduğumuz tecrübeyi en iyi şekilde aktararak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmak ve en yüksek kalitede hizmet vermeyi hedefliyoruz. Esular olarak, yenilikçi ve sürdürülebilir tarım uygulamaları ile tarımsal verimliliği artırmak ve su yönetimini optimize etmek için çalışıyoruz.

Hemen Bizimle İletişime Geçin! Esular ile tanışın ve tarımsal verimliliğinizi artırın. “Esular ile Verimli Geleceğe!”

surdurulebilirlik

esular kablosuz, pilli ve akıllı sulama sistemi

Bir Sonraki sulama Projenizde Esular Kullanın

Yeteneklerimiz

Esular ekibi olarak, yazılım, donanım ve ihtiyaç duyduğumuz teknolojileri kendi imkanlarımızla geliştirmekteyiz. Özellikle düşük enerji tüketimli pilli sistemler ve IoT konusunda uzman bir ekibe sahibiz. Bu uzmanlığımızı ve deneyimlerimizi tarım, özellikle dijital tarım ve su yönetimi alanında teknoloji geliştirmek için aktif olarak kullanıyoruz. Geliştirdiğimiz akıllı sulama sistemleri ve sensör teknolojileri ile tarımsal verimliliği artırmayı ve su yönetimini optimize etmeyi amaçlıyoruz. Esular olarak, tarımda sürdürülebilir ve dijital çözümler sunarak, çiftçilerin en büyük yardımcılarından biri olmayı hedefliyoruz.

Ekibimiz

Biz, tarım teknolojileri geliştirme konusunda tecrübeli ve IoT sistemleri oluşturma konusunda istekli bir ekibiz. Donanım ve yazılım geliştirme alanında deneyimli ve çalışkan bir takımız. Yeni teknolojiler üretmeyi ve geliştirmeyi seviyoruz. Ekibimiz, tarım sektöründe dijital çözümler sunarak çiftçilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Yenilikçi ve sürdürülebilir tarım uygulamaları ile çiftçilerin yanında olmayı, onların başarılarına ortak olmayı önemsiyoruz.

Gelişiyoruz

Katıldığımız Programlar

esular kworks
Başa dön