Blog | S.S.S | Bizi Takip Edin |

esular,
Akıllı Ve Yenilikçi Çözümle Suya Yön Veriyoruz.

Biz kimiz?

esular, tarım alanında akıllı sulama sistemi geliştirerek ürün yetiştirmede ki en büyük problemlerden birine çözüm üretmeyi hedeflemektedir. Geliştirdiğimiz kablosuz kontrol ve sensör okuma sistemleri ile birlikte tarım alanında teknolojiyi en etkin şekilde uygulamaktayız.

10 yılı aşkın tecrübe ve yaptığımız farklı projelerdeki deneyimimizi akıllı sulama ve su kontrol teknolojileri geliştirmekteyiz.

Vizyonumuz , Misyonumuz

Türkiye ve bölge coğrafyamızda IoT sistemlerin, akıllı tarım sistemlerin oluşturulmasına öncülük etmek ve akıllı sulama sensör ve kontrol teknolojileri konusunda sistemlerinin en stabil şekilde çalışmasını sağlayan firma olmak.

Sahip olduğumuz tecrübeyi en iyi şekilde aktarıp müşterilerimizin sorunlarına en uygun çözümü bulmak ve en iyi hizmeti sağlamayı hedefliyoruz.

 

Yeteneklerimiz

esular ekibi olarak yazılım donanım ve ihtiyaç duyduğumuz teknolojileri kendi imkânlarımız ile geliştirmekteyiz. Özellikle düşük enerji tüketimli pilli sistemler ve IOT konusunda uzman bir ekipiz. Bu tecrübelerimizi ve yetenekerlimizi ise tarım alaınında teknoloji geliştirmek için aktif olarak kullanmaktayız.

Ekibimiz

Tarım teknoloji geliştirme konusunda tecrübeli ve IOT sistem geliştirme konusunda ise istekli bir ekibiz. Donanım, yazılım geliştirme konusunda deneyimli ve çalışkan bir takımız. Geliştirmeyi ve yeni teknolojiler üretmeyi seviyoruz.

Gelişiyoruz

Katıldığımız Programlar

esular kworks
Başa dön