Blog | S.S.S | Bizi Takip Edin |

Toprak Nem Sensörü ile Hassas Sulama Optimizasyonu

Geliştirdiğimiz Kablosuz, Pilli Akıllı Toprak Nem Sensörümüz ve Akıllı Algoritmalarımız ile Birlikte Su Kullanımını Azaltıyor, Tarımsal Üretimde Verim Artışı Sağlıyoruz.

Farklı tip toprakların nem değerlerini kademeli ve çok noktadan ölçümünü gerçekleştiriyoruz, yapay zeka ve makine öğrenim çözümleri ile destekleyerek etkin sulama optimizasyonu ve üretimde verim artışı sağlıyoruz.

 • 1- Kablosuz pilli haberleşme , sensör ve sulama otomasyon alt yapısı

  Tamamen dahili pilli sensör, vana ve donanımlar ile birlikte arazide kolayca kurulum sağlayan akıllı donanım ve sensör ürünleri sunuyoruz. Her yerde ve her şekilde kullanılabilir yapı sağlıyoruz.

 • 2- Bulut tabanlı web ve mobil uygulama destekli yönetim yazılımı

  Her yerden ve her şekilde kolay kullanım sunan yazılım çözümleri sayesinde kolay erişim sunuyoruz. Çok akıllı yapısı sayesinde birkaç küçük ayarlama ile birlikte çok kolay kullanım sunabilmekteyiz. Herkesin kullanabilmesi için tasarlıyoruz.

 • 3-Akıllı algoritmalar ve sensör çözümleri

  Toprak nemi, yağış miktarı, basınç, akış gibi bir çok akıllı özelliği içerinde barındıran çözümlerimiz ile tarımı dijitalleştiriyoruz. Farklı tip sensörler ve algoritma destekleri ile maksimum verimi sağlarken tasarrufu artıyor ürün verimini artırıyoruz. Her zaman her şeye tam hazır akıllı yapısı ile tüm yükü taşıyoruz.

 • 4- Kodlama ve karmaşık kurulum gerektirmeyen kolay uygulama

  En küçük araziden en büyük araziye her yerde kullanılabilir bir çözüm tasarladık. Kolay kuruluma sahip ve kodlama gerektirmeden kullanılabilen yazılım ve donanım çözümlerimiz ile herkesin kullanımına uygun. Her aşamada herkes için en iyi çözümü sunmayı hedefliyoruz.

Akıllı Algoritmalar ile Hassas Tarım Çözümleri Geliştiriyoruz

Çok noktadan kablosuz sulama otomasyonu
Sensör verilleri ile akıllı sulama
 • Hassas Tarım Çözümleri

  Hassas tarım için gerekli sensör verilerini işleyerek etkin kontrol sağlıyoruz. Makine öğrenimi ve yapay zeka desteği sayesinde etkin yönetim sunuyoruz.

 • Farklı Sensör Seçenekleri

  Toprak nemi, hava durumu, meteoroloji verileri, basınç, akış, havuz seviyesi gibi bir çok farklı sensör verisini değerlendiren çözümlerimiz ile etkin tarımsal yönetim sağlıyoruz.

 • Akıllı Sensörler

  Hem sensör içi hem de bulut tabanlı yazılımlarımızda sunduğumuz akıllı özelliklerimiz sayesinde hassas tarım uygulamaları sağlamaktayız. Öngörülü ve verimli sulamayı sağlıyoruz.

 • Kolay Yeniden Ölçekleme

  Yeni sensörleri 5 dakika içinde kolayca sisteme ekleyebilirsiniz. Yeniden yapılandırmaya ihtiyaç olmadan kolay ekleme ve çıkarma yapma imkanı sağlıyoruz.

Gelişmiş ve Yenilikçi Özellikli Toprak Nem Sensörü

Kablosuz Kontrol

10 Km'ye kadar kablosuz iletişim olanağı

Pille Çalışma

Sensör ve toplama ünitelerinin tamamı dahili pil ile çalışır. 10+ yıl pil ömrü

Su Geçirmez

IP68 kutu ile su geçirmez yapı. Uzun kullanım ömrü sunar

Performans

Güçlü donanım, yazılım, sunucu ve uygulamalar ile sorunsuz çalışma

Kablosuz toprak nem sensörü

Akıllı Kontrol

Sensör ve verilerle desteklenmiş akıllı kontrol yapısı sunar

Mobil Uyum

Mobil uygulama ile kolay ve pratik kontrol

Çevrim Dışı Çalışma

Konfigüre edilebilir senaryolar ile internet olmadan çalışma

Uyarı ve Bildirim

Önemli durumlarda alarm ve bildirimler ile sizi uyarır

Gelişmiş Yazılım Çözümleri İle Sadece İzleme değil Tüm Sulama Sürecinin Kontrolünü Sağlıyoruz

Sensör verilleri ile akıllı sulama
 • Sulama Optimizasyonu

  Akıllı algoritmalar ve sürekli öğrenen makine öğrenimli yazılımlar ile su tasarrufu sağlıyoruz.

 • Verim Artışı

  Bitkilerin en verimli şekilde ve ihtiyaç duyduğu kadar sulama yapmayı sağlayarak bitki gelişiminde ve bitkisel üretim de verim artışı sağlamaktayız

 • Sulama Kalite Takibi

  Damla sulama ve sprint sulama sistemlerinde suyun doğru şekilde verildiği ve sulama sisteminde herhangi bir problem olmadığı ile ilgili doğrulama ve kontrol sağlıyoruz.

 • Çok Noktadan Kontrol

  Kablosuz ve pilli yapısı sayesinde çok noktadan izleme ve yönetim sağlar. Hızlıca sensör eklemesi ve yeniden ölçeklemeye imkan verir.

Faaliyet Alanlarımız

esular akıllı otomatik Sulama sistemi uygulama alanları

Su kaynağının kıt olduğu yerlerde damla sulama otomasyonu ile maliyetlerinizi azaltıyoruz. Kablosuz kontrol edilebilir hidrolik vanalar sayesinde, arazinin her bir noktasına eşit oranda su dağıtımı sağlanır ve hepsi tek bir noktadan kontrol edilir

Sera üretimi istenen düzeyde tutmak, ürün kalitesini iyileştirmek ve pH dengesini kontrol altında tutmak için modern seralarda sulama yönetimi tam otomatik hale getiriyoruz

Bütün tarım arazilerinizde kablolama ve harici güç kaynağına gerek kalmaksızın dünyanın en değerli kaynağını en verimli şekilde kullanmanızı ve yönetmenizi sağlıyoruz. İster sulama senaryonuzu belirleyin ister tam otomatik sulama yapın

Peyzaj sulamalarında vanaları akıllı hale getirerek daha verimli ve etkin sulama sağlıyoruz. Uzaktan kontrol edilebilir vanalar ve uzaktan güncellenen senaryolar ile tüm kontrol sizin elinizde

Golf ve futbol sahalarında debi ve basınç değerleri kontrol edilerek homojen bir sulama yapılması sağlanmaktadır.  Bütün vana ve pompalar kablo çekilmeden uzaktan kontrol edilebilir

Akıllı sulama şehir projeleri

Akıllı Şehirler

Akıllı şehir uygulamalarında kablosuz ve 10+ yılı aşkın dahili piller ile çalışabilen sensörler ile sulama bölgelerinin zamanında ve istenildiği gibi sulanmasını sağlıyoruz. Yağmur yağdığında sulama yapan fıskiyelere artık son

Akıllı Sulama Asistanınız

Başa dön