Blog | S.S.S | Bizi Takip Edin |

Esular’ın Yenilikçi Kablosuz Vana Kontrolü

Esular’ın Yenilikçi Kablosuz Vana Kontrolünün Çiftçiler İçin Önemi

Esular’ın yenilikçi kablosuz vana kontrol sistemi tarım sulama bölgelerinizi akıllı hale getirmenizi sağlar. Tarım alanlarında en büyük problem enerji ve kablolamanın maliyetli ve kullanışsız olmasıdır. esular olarak geliştirdiğimiz sulama yönetim sistemimiz tamamen kablosuz yapıdadır. Sulama işlemini gerçekleştirmek için vana kontrollerinin gerçekleştirilmesi ve sensör verilerin toplanması tamamen kablosuz olarak gerçekleştirilir.

Geliştirdiğimiz Yenilikçi Kablosuz Vana Kontrolünün Avantajları

Tek Seferlik Kurulum:  Bir kez kurulduktan sonra, cihazı çalıştırmak için herhangi bir tesisat işlemine gerek yoktur.  Hızlı ve kolay bir şekilde ayarlanabilir. 

Sürekli Olarak Daha İyi Performans: Akıllı vanalarımız   çok çeşitli efekt ayarlarına sahiptir. Tüm basınç ayarlarında  su dağıtımının kesintiye uğramasını önler.

Yüksek Su Basıncı Dengesi: Yüksek basınç nedeniyle aşırı tüketimi ortadan kaldırır, özellikle basınç düşürücü veya akış düzenleyicisi olmayan tesislerde su tasarrufu sağlar. 

Enerji Ve Su Tasarrufu Sağlar: Akıllı vanalarımız pompa yükünü azaltacağı, gerekli ve etkin kullanılacağı için büyük ölçüde enerji tasarrufu sağlar. Aynı  zamanda gereksiz su kullanımının önüne geçer.

Esular’ın Yenilikçi Kablosuz Vana Kontrolü Yardımıyla, Sıkça Sorulan Bu Sorulardan Bazıları Kolayca Yanıtlanabilir:

  • Büyük, orta, küçük tüm arazi türleri için uygun mudur? 
  • İstediğim her yerden kolayca çalıştırabilir miyim ?
  • Pompanın gerekli ve etkin kullanımı nedeniyle elektrik tasarrufu sağlar mı ?
  • Sulamada gerçekleşen değişimlerden geri bildirim alabilecek miyim ?
  • Kurulumu kolay mıdır ?
  • Sürdürülebilir bir tarım için gerekli midir ? 

Sürdürülebilir bir tarımı ve çiftçileri desteklemek, üretkenliklerini artırmalarına yardımcı olmak için geliştirmiş olduğumuz kablosuz akıllı vana kontrolü sayesinde yukarıdaki soruların hepsine çözüm sunup en iyi performansı sağlayarak çiftçilerin gelirlerini en üst düzeye çıkarmasına yardımcı oluyoruz.

Esular’ın Yenilikçi Kablosuz Vana Kontrolü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön