Blog | S.S.S | Bizi Takip Edin |

Soğuk Hava Depolarında Isı Ve Nem Takibi

soguk-hava-deposu-

Soğuk Hava Depolarında Isı Ve Nem Takibi

Soğuk hava depolarında ısı ve nem takibi yapmak oldukça önem arz ediyor. Soğuk hava depolarında ısı ve nem takibi nin ne olduğunu ve önemini aşağıdaki yazımızda anlatacağız.  Soğuk hava deposu ısı ve nem takip sistemi soğuk hava depolarının olmazsa olmaz parçaları arasında yer almaktadır. Sıcaklık ve nem takip sistemi ile isteğe bağlı olarak değerler ayarlanıp günün her saatinde takibini sağlayıp olası bir durumda anında uyarı ve bilgilendirme sağlar.

Soguk-Hava-Depolarında- Isı-Ve-Nem-Takibi

Gıda ve diğer maddelerinin korunması için tasarlanan soğuk hava depoları ısı ve nem takibi sistemi, herhangi bir arıza veya herhangi bir sorun durumunda e-posta veya mesaj uyarısı veren bir erken uyarı sistemidir. Bu sistem sayesinde soğuk hava depolarında ürünün güvenliğini sağlarken uzaktan yönetim sistemi  kontrol edilir.

Soğuk Hava Depolarında Isı, Nem Ve CO2 Takip Sistemlerinin Özellikleri

Soğuk hava deposu ısı, nem ve CO2 takip sistemleri özellikleri, ile isteğe bağlı değerler ayarlanıp sabitlenerek 7/24 devam eden bir hizmet sunmaktadır. Takip Sistemlerinin takılı olduğu tüm ortam ve alanlarda ısı, nem ve CO2 değerleri; istenilen zaman aralıklarında kesintisiz olarak ve mesafe sorunu olmadan her yerden takip ve kontrol edilebilmektedir.

Soğuk hava deposu ısı, nem ve CO2 takip sistemleri ile istenilen sayıda ortam ve alanların ısı, nem değerlerinin takibini yapabilirsiniz. Soğuk hava depolarında mantar gibi uçucu organik bileşen üreten gıdaları depolarken içerideki hava kalite sistemi ile CO2 ve Tvac değerlerini de ölçerek gıda ve diğer maddelerin depolama ömrünü uzatabilirsiniz. Esuların  soğuk hava depoları için tasarlamış olduğu  web ve mobil uygulama sayesinde tüm takip sistemlerini uzaktan kontrol edip ve tüm komutları yönlendirebilirsiniz.

Soguk-Hava-Depolarında- Isı-Ve-Nem-Takibi-

Soğuk Hava Depolarında Isı, Nem Ve CO2 Takip Sisteminin Faydaları

Soğuk hava depoları ısı, nem ve CO2 takip sistemi faydaları oldukça fazla olup bazılarını aşağıdaki yazımızda inceleyelim;

  • Kablosuz  tüm odaların ısı, nem ve CO2 değerlerinin anlık olarak izleyebilirsiniz.
  • Takip sistemlerinin alarmlarını kurarak olası bir yanlış çalışma durumunda anlık bildirim alabiliriz.
  • Açık unutulmuş bir kapıdan haberdar olabiliriz. 
  • Web ve mobil uygulama sayesinde tüm takip sistemlerini uzaktan kontrol edip ve tüm komutları yönlendirebilirsiniz.
  • Web ve mobil uygulamaların grafik raporlama özelliği ile analiz yaparak depolardaki ısı ya da nem takip sistemlerinin dalgalanmalarını izleyebiliriz.
Soğuk Hava Depolarında Isı Ve Nem Takibi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön