Blog | S.S.S | Bizi Takip Edin |

Akıllı Sulama Sistemi Fiyatları

4 adımda pratik kablosuz otomatik sulama

Akıllı Sulama Sistemi Fiyatları

Akıllı Sulama Sistemi Fiyatları, İstediğiniz özelliklere göre  otomatik sulama sistemi fiyatları çok farklılık gösterebilmektedir. Genel olarak temel seviyedeki sitemler sadece sulamayı zamansal yapmanızı sağlarken daha gelişmiş çözümlerimiz hem sulamayı otomatik yapmanızı hem de sulama alanınız sürekli izleme yaparak daha etkin su yönetimine erişmenize imkan verir.

Akıllı sulama ve otomatik sulama sitemlerinde çok farklı parçalar kullanmaktayız.  Kablosuz özellikli sensörler, kablosuz ve 10km mesafeye kadar kontrol edebielceğiz vanalar. Hidrolik vana kontrol sistemleri gsm ile uzakta kontro sistemleri ve monil ve web uygulama özelliğine sahip sistemiz ile her ihtiyacı yönelik sulama otomasyon çözümü sağlamaktayız.

GSM uzaktan sulama ünitesi

Otomatik Sulama Sistemi Fiyatları

Otomatik sulama sistemleri fiyatları, en temel anlamda insan müdahalesini en aza indirerek sulamanın otomatik yapılması açısından düşük maliyetli çözüm sunar. Otomatik sulama sistemleri ile akılı sulama sistemleri arasında en büyük fark akıllı sulama sistemleri amacı sadece sulamayı yapmak değil bun yapar iken kullanıcı müdahalesini olabildiğince en aza indirir ve geri beslemeli yapısı sayesinde üreticiye daha fazla bilgi sunar.

Otomatik sulama sistemleri genel olarak pilli zamanlayıcılar (timerlar) veya elektrik ile çalışan zamanlayıcılar ile yapılmaktadır.  Otomatik olarak çalışan zamanlayıcılar sayesinde sulama istenilen sürede istenilen vakit kadar yapılarak hem bitki sağlığı korunmuş hem de düzenleme yapılan sulama ile tasarruf sağlanmış olur.

esular otomatik sulama zamanlayıcı temir

Timer(zamanlayıcılar) en düşük fiyat ile en yüksek performansı sağlayan ve birçok basit peyzaj alanını sulanması için yeterli çözüm sunan ekipmanlardır. esular olarak çok amaçlı uygun fiyatlı sulama zamanlayıcı(time) çözümleri sunmaktayız.

Otomatik sulama sistemi hakkında daha fazla bilgi almak için linki tıklayınız.

Sulama Zamanlayıcı Fiyatları, Timer Fiyatları

Sulama zamanlayıcılar otomatik sulama için kullanılan en düşük maliyetli otomatik sulama çözümleridir. Genelde yapılan belirli zamansal, periyodik, veya takvimsel ayarlama ile sulamayı istenilen sürelerde geçekleştirir. En basit anlatım ile öncelikle ayarlanan zaman geldiğinde suyu açar ve istenilen süre kadar sulamayı yapar. daha sonra suyu kapatarak sulamayı bitir.

Timerlar üzerlerinde bulunan ekran ve düğmeler sayesinde istenildiği zaman suyun akışını vana açarak yapılar ve diğer ayarlamalar kolayca yapılabilir.

Küçük yapıları pratik kullanımı sayesinde sulama zamanlayıcıları en çok tercih edilen otomatik sulama çözümleri arasında.Bu zamanlayıcıları kullnamk için ayrıca 1 adet latch selenoidli hidrolik vanaya ihtiyacınız olacak. 9 volt ile çalışan bu cihalzar 9 volt latch selenoidli hidrolik bahçe sulama vanalarını kontrol edebilmektedir.

Sulama zamanlayıclarımızda 1-8 arası vana çıkışı bulunan modeller bulunmaktadır. Su geçermez yapısı sayesinde hertürlü 

 

Selenoid Vana ve Vana Kutusu​

Uzaktan GSM'li Otomatik Sulama Sistem Fiyatları​

Uzaktan GSM’li otomatik sulama sistem fiyatları, Sulama bölgesine gitmeden uzaktan kontrol ederek pompa ve vanalarınızı kontrol edip açtığınız sistemlerdir. Bu sistemler otomatik çalışabildiği  özellikle GSM ile çok uzaklardan arazide bulunan sistemlerin kontrolünü gerçekleştirmeyi mümkün kılmaktadır. 

Pompa kontrolü, Vana kontrolü ve farklı tip sistemlerin kontrolünü kolaylıkla evinizden veya ofinizden kontrol edebilen sistemler bazı ek sensörler sistemleri ilede aktif olarak izleme ve kontrol sağlar.

GSM ile uzaktan sulama kontrol sistemi esular
GSM ile uzaktan sulama kontrol sistemi esular

Geliştirdiğimiz uzaktan kontrollü sulama çözümüz sayesinde uzaktan GSM’li sulama otomasyon çözümü sağlayabilirsiniz. Uygun maliyetli çözümüz sayesinde vana ve pompalarınızın uzaktan kontrolünü gerçekleştirenken, su sayacı girişi, toprak ne girişi ve basınç girişi ile araziniz için akıllı sulama özelliği sağlayabilirsiniz.

Sistemimiz sayesinde uzaktan izleme ve kontrol yaparak akıllı sulamanızı gerçekleştirebilirsiniz. Bultu ve mobil uygulama destekli sistemimiz sayesinde kolayca tüm herşeyi uzaktan izleyebilir ve kontrol edebilirsiniz.

 

esular otomatik sulama uygulaması
esular otomatik sulama uygulaması

Akıllı Sulama Sistemi Özellikleri

Akıllı sulama sistemleri bilinenin aksine sadece sulamanın otomatik olarak yapılması değildir. Bu sistemler daha çok kullanıcı etkisini ortadan kaldırım sistemi olabildiğince insan kontrolü olmadan ve yapılan sulamanın bitkinin ihtiyaç duyduğu sulamaya sağladığını doğrulayan sistemlerdir.

Bu haliyle üreticiler akıllı sulama sistemi ile birlikte hem sulamanın otomatik olarak yapılmasını sağlar hem de sulamanın doğru şekilde yapıldığından emin olabilir. Akıllı sulama sistemleri tüm bu işlemleri sahip olduğu sensörler ve bazı doğrulama programları ile yapar.

Akıllı sulamada kullanılan en temel sensörler;

  • Ultrasonik su sayacı
  • Toprak Nem sensörü
Sensör verilleri ile akıllı sulama

esular, Akıllı Sulama Sistemi Özellikleri​

  • Tamamen sensör kontrollü otomatik sulama sağlar.
  • Kesinlikle elektriğe ihtiyaç yoktur. Dahili pilli vana ve sensörler ile kolay kurulum sağlar
  • Çok basit ve sade yapısı sayesinde herkes kolayca kurup kullanabilir.
  • Sensör kontrollü otomatik sulamaya imkanı verir
  • Kablolama gerektirmeyen yapısı sayesinde karmaştık otomatik sulamalara göre çok sade yapısı vardır.
  • Tarım arazilerinde çalışmak için geliştirilmiştir.
  • 10 km kablosuz vana ve sensör kontrolü gerçekleştirebilirsiniz.
  • Web ve Mobil uygulama ile sürekli takip edebilir izleme gerçekleştirebilirsiniz.
esular otomatik sulama sistemi

Faaliyet Alanlarımız

esular akıllı otomatik Sulama sistemi uygulama alanları

Su kaynağının kıt olduğu yerlerde damla sulama otomasyonu ile maliyetlerinizi azaltıyoruz. Kablosuz kontrol edilebilir hidrolik vanalar sayesinde, arazinin her bir noktasına eşit oranda su dağıtımı sağlanır ve hepsi tek bir noktadan kontrol edilir

Sera üretimi istenen düzeyde tutmak, ürün kalitesini iyileştirmek ve pH dengesini kontrol altında tutmak için modern seralarda sulama yönetimi tam otomatik hale getiriyoruz

Bütün tarım arazilerinizde kablolama ve harici güç kaynağına gerek kalmaksızın dünyanın en değerli kaynağını en verimli şekilde kullanmanızı ve yönetmenizi sağlıyoruz. İster sulama senaryonuzu belirleyin ister tam otomatik sulama yapın

Peyzaj sulamalarında vanaları akıllı hale getirerek daha verimli ve etkin sulama sağlıyoruz. Uzaktan kontrol edilebilir vanalar ve uzaktan güncellenen senaryolar ile tüm kontrol sizin elinizde

Golf ve futbol sahalarında debi ve basınç değerleri kontrol edilerek homojen bir sulama yapılması sağlanmaktadır.  Bütün vana ve pompalar kablo çekilmeden uzaktan kontrol edilebilir

Akıllı sulama şehir projeleri

Akıllı Şehirler

Akıllı şehir uygulamalarında kablosuz ve 10+ yılı aşkın dahili piller ile çalışabilen sensörler ile sulama bölgelerinin zamanında ve istenildiği gibi sulanmasını sağlıyoruz. Yağmur yağdığında sulama yapan fıskiyelere artık son

Akıllı Sulama Sistemi Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön