Blog | S.S.S | Bizi Takip Edin |

Damlama Sulama Boru Üreticileri

damlama-sulama-boru-üreticilerii

Damlama Sulama Boru Üreticileri

Netafim Toprak Üstü Damla Sulama Boruları kurulum maliyeti toprak altı damlama sistemine göre daha düşüktür. Eğimli arazilerde boru döşemeleri kolaydır.ERozyona karşı dayanıklıdır. 

Netafim Toprak Altı Damla Sulama Boruları ısı, ışık ve buharlaşma nedenleriyle damlatıcının su verdiği noktalarda oluşma ihtimali olan kireçlenme ve yosunlaşmadan etkilenmez.

Arılı Plastik Damlama Boruları damla sulama sistemleri yöntemi ile sadece bitki köklerinin gelişmesini sağlayacak bölgeye yeterli düzeyde su verilir. Bu sayede hem gelişimini daha iyi sağlayan bitkiden yüksek verim ve daha kaliteli ürün elde edilir, hem de çevredeki zararlı otların büyümesi engellenmiş olur. 

Powerdrip yabancı erozyona karşı korunur ayrıca gübre ve işçilikten tasarruf edilerek, ürünlerde verim ve kalite artışı sağlanır.

Akplas Yassı Damla Sulama Borusu ile suyun enerjisini ve performansını arttırır. 

GNS Plastik GNS Plastik damla sulama boruları “damla sulama sistemleri” anlayışıyla üretilir. Damla sulama borularının kullanımı ile su kaybı en aza indirilir. Damla Sulama Borusunun içine belirli aralıklarla yerleştirilen damlatıcılar suyun istenilen miktarlarda bitki köküne verilmesini sağlar.

Kalitek Deliksiz Damlama Borusu ve Kalitek Delikli Damlama Borusu ile su kaybı en aza indirilir. 

Fırat Damla Sulama Boruları dış etmenlere dayanıklı suyu maksimum verime ulaşmasında yardımcı olur. 

Damlama Sulama Boru Üreticileri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön