Blog | S.S.S | Bizi Takip Edin |

Ekim – Kasım Ayı Bülteni

esular-ekim-aylık-bülten

Ekim - Kasım Ayı Bülteni

Ekim-Kasım Ayı Bültenimiz, ekibimizin başarılarına odaklanarak yeni bir enerji dönemine girişimizi simgeliyor. Bu süreçte, yurt dışı projelerimize daha fazla odaklanarak küresel ölçekte çözümler sunma hedefimize doğru kararlı bir şekilde ilerledik. Güçlü bayi partner ağımız ile müşterilerimize ulaşma ve çözümlerimizi daha geniş kitlelere sunma konusundaki kararlılığımızı sürdürdük. Yolculuğumuzda hedeflerimize doğru kararlı adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. esular ekibi olarak, daha büyük başarılar elde etme ve müşterilere daha etkili çözümler sunma vizyonumuzu güçlendirme kararlılığımızı sürdürüyoruz. İşte bu dönemde elde ettiğimiz önemli gelişmelerden bazıları:

esular-ekim-aylık-bülten

Ekim Ayı Bülteni

Sektörün Öncü Fuarı Bursa Tarım Fuarı

Sektörün öncü fuarlarından olan Bursa Tarım Fuarında esular olarak yerimizi aldık ✨✨ Tarımın ana aktörü olan çiftçilerimiz için sunduğumuz verimliliği artıran, su yönetimlerini uzaktan yapmalarını sağlayan, bitki sulama tahminleme yapan dahası bu tahminlere dayanarak ‘doğru zamanda doğru miktarda suyu’ yer ve zamandan bağımsız çiftçilerimizin içi rahat bir şekilde ürünlerine vermesini sağlayan dijital teknolojilerimiz temas ettiğimiz herkese anlatmaya can atıyoruz🚀🧡 Dünyanın tarım ekranı Agro TV Turkey ekranlarında bizimle yapılan röportajda, tarım alanındaki çözümlerimizi anlattık. Geleceğin tarımını şekillendirmek ve sürdürülebilir bir tarımın temellerini atmaya devam etmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Hep beraber ülke tarımımızı hak ettiği yere akıllı, verimli yaparak ve milli teknolojiler kullanarak getireceğiz 🇹🇷🌍

"Gelecek vaat eden yerli yapay zeka şirketi" ESULAR

Ekonomist Dergisi tarafından “Gelecek vaat eden 23 yerli yapay zeka şirketi” listesinde yer aldık. Türkiye’deki yapay zeka farkındalığını artırmak ve ekosistemi geliştirmek amacıyla kurulan “Türkiye Yapay Zeka İnisiyatifinin TRAI Girişimler Haritası’nda yerli yapay zeka şirketleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz!

https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7114939917897523200/

“İklim-Su-Tarım” zirvesinin ikinci ayağı Göbeklitepe'de !​

Göbeklitepe, Şanlıurfa

”İklim, Su, Tarım” yolculuğumuzun durağı Göbeklitepe oldu. Bu eşsiz mekan, tarımın ve insanlığın tarihine ışık tutuyor. Tarihe tanıklık etmek, geleceğimize yön vermek demek. Göbeklitepe’den sonra, Harran Üniversitesi Rektörü Sayın Mehmet Tahir Güllüoğlu ve Ziraat Fakültesi öğrencileri ile verimli bir buluşma gerçekleştirdik. 

EKOTÜRK TV Canlı Yayın Konuğu Olduk!

Tarımsal sulama, suyun etkin kullanımı ve sürdürülebilirliğini konuştuğumuz çok verimli bir programı geride bıraktık. Tarımın icat edildiği ve belkide insanlığın inşa edildiği kadim Mezopotamya topraklarında tarım adına #esular olarak yapacağımız çok şey var

Strong Bosses Dergisinin Cumhuriyetimizin 100. Yılına Özel Sayısında Biz de Varız!

“Yeni Nesil İş ve Ekonomi Dergisi” sloganıyla yayın hayatına başlayan ve kısa sürede dönemin önde gelen iş dergilerinden biri olan Strong Bosses Dergisi Ekim ayı sayısında esular olarak bizi ağırladı. Röportajımızın tamamına aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.

esular-kasım-aylık-bülten

Kasım Ayı Bülteni

100. Yıl G3 Girişimcilik Zirvesi

GEN Türkiye, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ANSİAD), Habitat Derneği ev sahipliğinde 1 Kasımda girişimcilik ekosistemiyle Cumhuriyetimizin 100.yıl teması ile Antalya’da bir araya geldik.

esular-gen-turkiye

"Ege Üniversitesi Bayındırlık Meslek Okulu'nda Bilgi ve Deneyim Dolu Bir Gün Geçirdik!

Ege Üniversitesi Bayındırlık Meslek Okulunda ‘esular: Akıllı Su Yönetim Platformu’ Eğitimini Bayındırlık meslek yüksek okulunun değerli öğrencilerinin katılımları ile gerçekleştirdik. Sadece teorik anlatım yapmakla da yetinmeyip, çözümlerimizle aynı zamanda gerçek saha uygulaması gerçekleştirerek eğitimden alınan verimi maksimize etmeye çalıştık. Çözümlerimizle sadece çiftçilerimizin, aktif kullanıcılarımızın sahadaki mahsul verimini maksimize etmiyoruz aynı zamanda tüm alanlarda yaptığımız işlerde verimi önceliklendiriyoruz. Yoğun katılımları, ilgileri için tüm öğrencilerimize teşekkür ediyoruz. Gelecek eğitimlerimizde görüşmek üzere!

https://www.youtube.com/shorts/mm6coS4rKiY

ege-universitesi

Kazakistan'da Dikkat Çeken Başarı Hikayemiz!

ALMATI, KAZAKİSTAN

Kazakistan Hükümeti ve UN Women davetiyle Almaty’de gerçekleşen ‘Başarı Hikayesi’ panelinde sahnedeydik! esular olarak, sürdürülebilir tarım, su ve gübre yönetimi alanındaki başarılarımızı paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Geleceğin liderleriyle bir araya gelerek, inovasyon ve sürdürülebilirlik konularında ilham verici bir söyleşi gerçekleştirdik. Panel sırasında eş zamanlı çizilen fotoğrafımız inanılmaz bir şaheser oldu.

Kazakistan-success-story

Kazakistan’da iz bırakan bu anı kaçırmayın, başarı dolu hikayemizle tanışın!

https://www.instagram.com/reel/CzvjqPWtF7X/?utm_source=ig_web_copy_link&igshid=MzRlODBiNWFlZA%3D%3D

Dünyanın en büyük örtü altı fuarı olan Growtech Fuarındayız!

Dünyanın en prestijli örtü altı fuarı olan Growtech Eurasia’da #esular, lider akıllı su yönetim platformu olarak dikkat çekti. Bu muazzam etkinlikte, Dünyanın Tarım Ekranı Agro TV Turkey’in canlı yayın konuğu olduk.

Etkinlik boyunca, tarım sektöründeki en son teknolojik gelişmeleri ve su yönetimi konusundaki başarı hikayelerimizi paylaşma fırsatı bulduk. esular olarak, tarımın geleceğini şekillendirmeye ve sürdürülebilir tarım uygulamalarını desteklemeye kararlılıkla devam ediyoruz.

Bu heyecan verici etkinlikte bizi takip eden herkese teşekkür ederiz!

Takipte Kalın!

Daha fazla gelişme ve esular’dan yenilikleri duymak için takipte kalın.

esular-ekip
Ekim – Kasım Ayı Bülteni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön