Blog | S.S.S | Bizi Takip Edin |

KONYA’da Düzenlenen Türkiye Girişimci Buluşması’ndaki Röportajımız

esular-konya-giv

KONYA’da Düzenlenen Türkiye Girişimci Buluşması’ndaki Röportajımız

Konya’da 3-4 Kasım tarihlerinde Konya Selçuklu Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Türkiye Girişimci Buluşması ve 10. GİV Girişimcilik Ödülleri etkinliğine katılmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. T.C. Cumhurbaşkanlığı himayesinde, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı, T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı, KOSGEB destekleriyle düzenlenen etkinlikte stant açarak yerli çözümlerimizi daha geniş kitlelere ve saygıdeğer iş insanlarına tanıtma fırsatı edindik.

esular-konya-turkiye-gir-bulusmasi

Organizasyon sırasında verdiğimiz röportajımızda da vurguladığımız gibi, tarım ve su yönetimi sektörlerini dijitalleştirerek, veri tabanlı kararlarla su ve gübre kaynaklarının daha verimli kullanılmasını ve sürdürülebilir tarımı teşvik etmeyi amaçlayan yapay zeka destekli dijital bir altyapısunuyoruz. Çözümlerimiz sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun arazinizle 7/24 iletişim içinde olmanızı sağlıyoruz. Geliştirdiğimiz %100 yerli ve milli çözümlerimiz ile sulama, gübreleme, su yönetiminin akıllı ve verimli bir şekilde yapılması hiç bu kadar kolay olmamıştı. Dünyanın en büyük sorunu su ve enerji olduğu için en iyi verimi, bitkiye ihtiyacı olduğu suyu ve gübreyi olması gerektiği şekilde, minimum personel gideriyle, uzaktan kablosuz yönetmek amacımızdı, yaptık.

esular-konya-giv-2

Sürdürülebilir tarım, su ve gübre yönetimi noktasında izleyen, öğrenen ve yöneten teknolojik çözümlerimizle geleceğin tarımını şekillendiriyoruz. Röportajımızın tamamına aşağıdaki link üzerinden erişebilirsiniz:

https://www.konyayenigun.com/konyada-girisimci-ruzgari-esti

KONYA’da Düzenlenen Türkiye Girişimci Buluşması’ndaki Röportajımız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön