Blog | S.S.S | Bizi Takip Edin |

SDN Summit ESULAR

sdn-summit-esular-4

SDN Summit ESULAR

sdn-summit-esular

SDN Summit etkinliğinde esular rüzgarı esti. Teknoloji dünyasının liderlerinin buluşma noktası ve geleceğin teknolojilerinin keşfedilme yeri olan sdn summit etkinliği 27-28 Nisan tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlendi. Esular olarak, bu görkemli etkinliğe davet edildiğimiz için çok müteşekkiriz. Çok keyifli ve verimli bir teknoloji zirve etkinliğini geride bıraktık.

sdn-summit-esular-2

SDN Summit etkinliğinde T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mehmet Fatih KAÇIRİstanbul Vali Yardımcısı Sayın Cengiz Karabulut, Hepsiburada CEO’su Nilhan Onal Gokcetekin ve Turkcell CEO’su Ali Taha Koç standımızı ziyaret etti. Sunduğumuz teknolojileri, hizmetleri detaylı şekilde dinlediler. Ziyaretlerinden, ilgilerinden ve alakalarından dolayı çok onure olduk. Teşekkür ediyoruz. Hep beraber daha iyisini yapmaya devam edeceğiz. 🧡

Etkinlikte sırf bizim için Isparta’dan gelen bayi adayımız İbrahim Bey’e çok teşekkür ediyoruz. Çok mutlu olduk.

sdn-summit-esular-3

Esular olarak ana misyonumuz Türk teknoloji şirketi olarak, sektörümüzü global platformlarda temsil etmek ve liderleri arasında olmak. Bu lider olma pozisyonumuzu da ülkemizde yerli ve milli üretim yapan firmalarımızın, iş ortaklarımızın küresel dünyaya ürün satışını, ihracını kolaylaştırıcı köprü görevi görmek. Bu hedefler doğrultusunda bayi satış partnerlerimiz, iş ortaklarımız ve üreticilerimizle beraber çok çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Bugüne kadar güzel işler yaptık. Ve belkide en zoru ve en değerli olanı yaptık. Dijital Tarım Altyapısı Kurduk. Şimdi de Dijital Tarım Altyapımız ve Platformumuz ile beraber daha ileri teknolojiler geliştirmeye devam ediyoruz.

SDN Summit ESULAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön