Blog | S.S.S | Bizi Takip Edin |

Strong Bosses Dergisinin Cumhuriyetimizin 100. Yılına Özel Sayısında Biz de Varız

esular-strong-bosses-roportaj

Strong Bosses Dergisinin Cumhuriyetimizin 100. Yılına Özel Sayısında Biz de Varız

Strong Bosses dergisinin Cumhuriyetimizin 100. yılına özel sayısında biz de varız. “Yeni Nesil İş ve Ekonomi Dergisi” sloganıyla yayın hayatına başlayan ve kısa sürede dönemin önde gelen iş dergilerinden biri olan Strong Bosses Dergisi bu ayki sayısında esular olarak bizi ağırladı.

esular-strong-bosses-img

Akıllı Sulama Sektöründe Türkiye Liderlerinden ve Oyun Kuruculardan Biri olarak, tarım ve sulama sektörünü nasıl dijitalleştirdiğimizi, veriye dayalı karar mekanizmalarımız ile süreçleri nasıl optimize ettiğimizi ve elbette yola nasıl çıktığımızı ve yolculuğumuzu anlattık.

 

İlk günden beri emelimiz küresel sürdürülebilirlik hedeflerine destek sunmak ve bu doğrultuda bir yandan Türkiye genelinde büyürken, diğer yandan daha fazla ülkeye ulaşarak sürdürülebilirlik sorumluluğunun küresel bir paydaşı haline gelmekti. Ne mutlu bize ki bu emelimiz doğrultusunda inatla ve kararlılıkla 7/24 çalışmaya devam ediyoruz.

 

Tarımın icat edildiği ve belkide insanlığın inşa edildiği topraklardayız. Doğru ve sürdürülebilir su yönetimi sadece şu an gündemimizi yoğun olarak meşgul eden kuraklık, iklim değişikliği gibi sorunların önündeki en önemli yöntemlerden biri değil aynı zamanda küresel gıda arz güvenliğimizin sağlanması, dilimize pelesenk olan sürdürülebilirlik hedeflerine hizmet edebilmemiz için çok kritik ve elzem. Bununla birlikte ne mutlu bize ki Cumhuriyetimizin 100. Yılını tamamladık. 2021 yılında da Cumhuriyetimizin ilk Su şurası yapıldı. Cumhuriyetimizin 2. Yüzyılının da en stratejik değeri ‘SU’ olacak. Biz de bu kadim coğrafyadan çıkan yerli ve milli bir teknoloji şirketi olarak, logomuzda da keçi var bu yolda çözüm üretmeye keçi gibi inat ettik diyebiliriz. esular olarak, tarımın geleceğini şekillendirmeye kararlıyız.

 

esular-strong-bosses-img-2

Bu özel röportaj için Dr. Arzu Aydın ve peri erbul ‘a içten teşekkür ediyoruz. Röportajımızın tamamına aşağıdaki bağlantı aracılığıyla erişebilirsiniz.

 

https://strongbosses.com/2023/10/akilli-sulama-sektorunde-turkiye-liderlerinden-biriyiz.html

 

Strong Bosses Dergisinin Cumhuriyetimizin 100. Yılına Özel Sayısında Biz de Varız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön