Blog | S.S.S | Bizi Takip Edin |

Otomatik Sulama Sistemi Maliyeti

esular akıllı peyzaj sulama

Otomatik Sulama Sistemi Maliyeti

Otomatik Sulama Sistemi Maliyeti ve Otomatik Sulama Sistemi fiyatları ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

esular otomatik peyzaj sulama

Akıllı Sulama Sistemi Maliyeti

Akıllı Sulama Sistemi Maliyeti ve kurulum bilgileri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Akıllı sulama sistemlerimiz kablosuz pilli vanalar, kablosuz pilli toprak nem sensörü, ultrasonik akış sensörü, basınç sensörü ve diğer ortam sensörlerinden oluşmaktadır. 

Sistemimiz tamamen kablosuz ve pillidir. Arazi koşullarında pratik akıllı sulama yapmaya imkan verir.

Kablosuz otomatik sulama sistemi

Otomatik Sulama Fiyat Teklifi Almak İçin Aşağıdaki Formu Doldurun

Kaç dönümlük bir arazi sulaması yapıyorsunuz. Bu bilgi ve diğer bilgiler ile beraber nasıl bir sulama yapmak istediğinize anlamak istiyoruz.
Domates, ceviz, şeftali vb. hangi ürünü nasıl suluyorsunuz bilgi verebilir misiniz? Örneğin; şeftali sulaması damlama sulama yöntemi ve pompa yardımı ile yapıyorum.
Burada kablosuz veya kablolu çözümün hangisinin size daha uygun olduğunu karar vermeyi hedefliyoruz. Eğer tek vana ve tek pompalı, vana ve pompa birbirine çok yakın ise kablolu sistem kullanabilirsiniz. Ama vanalar birebirinden çok uzakta ise kablo çekmeden sulama yapabilmek için kablosuz sistemi kullanmanız gerekebilir. Lütfen özel bir durum var ise açıklama kısmına yazınız.
Vanalar eğer toplu halde tek bir yerde ise çok çıkışlı kontrol cihazları kullanarak maliyeti düşürebilmekteyiz. Eğer vanalar arasında mesafe var ise hiç sorun değil kablosuz çözümümüzü kullanabiliriz rahatlıkla. Özel bir durum var ise lütfen açıklama kısmına yazınız.

Çok noktadan kablosuz sulama otomasyonu

Otomatik sulama sistemi nedir?

Otomatik sulama nasıl yapılır sorusunun en iyi cevabı iyi hazırlanmış bir sulama planıdır diyebiliriz. Otomatik sulama sisteminin en önemli noktasını projelendirme ve sulama sistemi seçimi oluşturmaktadır. Bilindiği gibi peyzaj alanları karmaşık alanlardır. Otomatik sulamanın uygun şekilde yapılabilmesi için peyzaj sulama planının iyi hazırlanması gerekmektedir. Özellikle kullanılacak sprintelerin su püskürtme mesafesine dikkat edilmelidir.

Detayları https://esular.com/sulama/otomatik-sulama-nasil-yapilir/ yazımızdan okuyabilirsiniz.

esular akıllı otomatik peyzaj sulama

GSM İle Uzaktan Otomatik Sulama Kontrol Sistemi Maliyeti

GSM ile uzaktan otomatik sulama kontrol sistemi maliyeti,  Küçük ve orta ölçekli sera, bahçe, köklendirme vb alanlarınızın uzaktan izlenmesi ve sulamasını yapabilirsiniz. esular web ve mobil uygulamalar ile kullanabileceğiniz cihazımızda 2 adet selenoid vana kontrol çıkışı, 1 adet toprak nem sensör girişi ve 1 adet su sayacı pulse girişi bulunmaktadır. Tüm bu özellikleri ile hem sulamanızı uzaktan kontrol edebilir hemde sulamanın doğru şekilde gerçekleşip gerçekleşmediğini kontrol edebilirsiniz.

Fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz..

Daha detaylı bilgi için “https://esular.com/akilli-sulama/gsm-ile-uzaktan-otomatik-sulama-kontrol/” yazımızı okuyabilirsiniz.

GSM İle Uzaktan Otomatik Sulama Kontrol

Esular Akıllı Otomatik Sulama Sistemi Uygulama Alanları

Su kaynağının kıt olduğu yerlerde damla sulama otomasyonu ile maliyetlerinizi azaltıyoruz. Kablosuz kontrol edilebilir hidrolik vanalar sayesinde, arazinin her bir noktasına eşit oranda su dağıtımı sağlanır ve hepsi tek bir noktadan kontrol edilir

Sera üretimi istenen düzeyde tutmak, ürün kalitesini iyileştirmek ve pH dengesini kontrol altında tutmak için modern seralarda sulama yönetimi tam otomatik hale getiriyoruz

Bütün tarım arazilerinizde kablolama ve harici güç kaynağına gerek kalmaksızın dünyanın en değerli kaynağını en verimli şekilde kullanmanızı ve yönetmenizi sağlıyoruz. İster sulama senaryonuzu belirleyin ister tam otomatik sulama yapın

Peyzaj sulamalarında vanaları akıllı hale getirerek daha verimli ve etkin sulama sağlıyoruz. Uzaktan kontrol edilebilir vanalar ve uzaktan güncellenen senaryolar ile tüm kontrol sizin elinizde

Golf ve futbol sahalarında debi ve basınç değerleri kontrol edilerek homojen bir sulama yapılması sağlanmaktadır.  Bütün vana ve pompalar kablo çekilmeden uzaktan kontrol edilebilir

Akıllı sulama şehir projeleri

Akıllı Şehirler

Akıllı şehir uygulamalarında kablosuz ve 10+ yılı aşkın dahili piller ile çalışabilen sensörler ile sulama bölgelerinin zamanında ve istenildiği gibi sulanmasını sağlıyoruz. Yağmur yağdığında sulama yapan fıskiyelere artık son

Otomatik Sulama Sistemi Maliyeti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön